KRZYŻÓWKI

KORONA

Charakter rozrywki

Największa seria krzyżówek w Polsce!

Skontaktuj się z nami. Zaproponujemy atrakcyjną cenę za reklamę dla Twojej Firmy.

1
Pakiet 1. miesięczniki, nakład 332 145 egz.

W skład Pakietu 1. wchodzi pięć znanych i popularnych krzyżówek panoramicznych: 100 Jolek, Krzyżówka z Uśmiechem, Panoramiczne krzyżówki z Humorem, 100 Krzyżówek A-Ż, Kram z Krzyżówkami seria V. Są to miesięczniki, a ich łączny nakład to 332 145 egz. Dobór krzyżówek w pakiecie gwarantuje dotarcie do szerokiego spektrum miłośników krzyżówek. Reklamę można zamawiać zarówno w całym pakiecie, jak i w poszczególnych tytułach. Zlecając reklamę do całego pakietu otrzymasz atrakcyjny rabat.

2
Pakiet 2. sześciotygodniki, nakład 120 151 egz.

Pakiet 2. obejmuje serię krzyżówek panoramicznych: Krzyżówki z Koroną seria I, Krzyżówki z Koroną seria II, Krzyżówki z Koroną seria III, Krzyżówki z Koroną seria IV. Są to sześciotygodniki, których łączny nakład wynosi 120 151 egz. Także tu reklamę można zamawiać zarówno w całym pakiecie, jak i w poszczególnych tytułach. Zlecając reklamę do całego pakietu otrzymasz atrakcyjny rabat.

3
Pakiet 3. dwumiesięczniki, nakład 556 311 egz.

Pakiet 3. To okazja do zmieszczenia reklamy w bardzo dużym nakładzie 556 311 egzemplarzy, jak i w części tego nakładu. Jest to pakiet o dużej elastyczności pozwalający dobrać nakład odpowiedni do celu promocji. W skład pełnego pakietu wchodzą 23 czasopisma: Krzyżówki z Króliczkiem, Wieczór z Rozrywką, Krzyżówka Gigant, Panorama Krzyżówek, Wędrówki Przez Krzyżówki, Kram z Krzyżówkami, Krzyżówki Panoramiczne, Rozrywka z Krzyżówką, PROGRAM TV Wydanie Specjalne , EKRAN TV Wydanie Specjalne , 500 Krzyżówek, 222 Panoramiczne, 333 Panoramiczne, 555 Panoramicznych, 100 Krzyżówek z Uśmiechem, 200 Krzyżówek z Uśmiechem, 300 Krzyżówek z Uśmiechem, 500 Krzyżówek z Uśmiechem, Kram z Krzyżówkami seria IV, Panoramiczne Imperium, Kram z Krzyżówkami seria I, Kram z Krzyżówkami seria II, Kram z Krzyżówkami seria III. Zlecając reklamę do całego pakietu otrzymasz atrakcyjny rabat.

4
Pakiet 4. kwartalniki, nakład 199 382 egz.

Pakiet 4. zawiera krzyżówki o dużej liczbie diagramów krzyżówkowych. Należy do tej grupy 11 tytułów: Labirynt Wyobraźni, Stawka Większa Niż Milion, Romans z Krzyżówką, Krzyżówkowy Zawrót Głowy, Ponad 600 Panoramicznych, Ponad 700 Panoramicznych, Ponad 800 Panoramicznych, Ponad 900 Panoramicznych, Ponad 1000 Panoramicznych, 1000 Krzyżówek z Uśmiechem, Krzyżówki z Koroną seria V. Dzięki wielu zadaniom krzyżówka gości w domu bardzo długi czas – nawet parę miesięcy. Dzięki temu czytelnik ma wielokrotny i długi kontakt z reklamą. Nakład czasopism jest wystarczający by zapewnić reklamie duże dotarcie. Podobnie jak w poprzednich pakietach reklamę można zamawiać także w części pakietu, a zlecając reklamę do całego pakietu otrzymasz atrakcyjny rabat.  • znane logo KORONA – przyciąga miliony krzyżówkowiczów
  • Krzyżówki dostępne w całej Polsce


Zalety reklamowe krzyżówek KORONA

  • kontakt z krzyżówką i tym samym z zamieszczoną w niej reklamą trwa od 7 do 30 dni w zależności od „grubości” zeszytu
  • reklama elastyczna w nakładzie od 5000 do 1 163 294 egz.
  • proponujemy reklamę na okładkach krzyżówek, tj. II, przedostatniej i ostatniej stronie.