KRZYŻÓWKI

KORONA

Charakter rozrywki

Największa seria krzyżówek w Polsce!

Skontaktuj się z nami. Zaproponujemy atrakcyjną cenę za reklamę dla Twojej Firmy.

1
Pakiet 1. miesięczniki, nakład 332 145 egz.

W skład Pakietu 1. wchodzi pięć znanych i popularnych krzyżówek panoramicznych: 100 Jolek, Krzyżówka z Uśmiechem, Panoramiczne krzyżówki z Humorem, 100 Krzyżówek A-Ż, Kram z Krzyżówkami seria V. Są to miesięczniki, a ich łączny nakład to 332 145 egz. Dobór krzyżówek w pakiecie gwarantuje dotarcie do szerokiego spektrum miłośników krzyżówek. Reklamę można zamawiać zarówno w całym pakiecie, jak i w poszczególnych tytułach. Zlecając reklamę do całego pakietu otrzymasz atrakcyjny rabat.

2
Pakiet 2. sześciotygodniki, nakład 120 151 egz.

Pakiet 2. obejmuje serię krzyżówek panoramicznych: Krzyżówki z Koroną seria I, Krzyżówki z Koroną seria II, Krzyżówki z Koroną seria III, Krzyżówki z Koroną seria IV. Są to sześciotygodniki, których łączny nakład wynosi 120 151 egz. Także tu reklamę można zamawiać zarówno w całym pakiecie, jak i w poszczególnych tytułach. Zlecając reklamę do całego pakietu otrzymasz atrakcyjny rabat.

3
Pakiet 3. dwumiesięczniki, nakład 556 311 egz.

Pakiet 3. To okazja do zmieszczenia reklamy w bardzo dużym nakładzie 556 311 egzemplarzy, jak i w części tego nakładu. Jest to pakiet o dużej elastyczności pozwalający dobrać nakład odpowiedni do celu promocji. W skład pełnego pakietu wchodzą 23 czasopisma: Krzyżówki z Króliczkiem, Wieczór z Rozrywką, Krzyżówka Gigant, Panorama Krzyżówek, Wędrówki Przez Krzyżówki, Kram z Krzyżówkami, Krzyżówki Panoramiczne, Rozrywka z Krzyżówką, PROGRAM TV Wydanie Specjalne , EKRAN TV Wydanie Specjalne , 500 Krzyżówek, 222 Panoramiczne, 333 Panoramiczne, 555 Panoramicznych, 100 Krzyżówek z Uśmiechem, 200 Krzyżówek z Uśmiechem, 300 Krzyżówek z Uśmiechem, 500 Krzyżówek z Uśmiechem, Kram z Krzyżówkami seria IV, Panoramiczne Imperium, Kram z Krzyżówkami seria I, Kram z Krzyżówkami seria II, Kram z Krzyżówkami seria III. Zlecając reklamę do całego pakietu otrzymasz atrakcyjny rabat.

4
Pakiet 4. kwartalniki, nakład 199 382 egz.

Pakiet 4. zawiera krzyżówki o dużej liczbie diagramów krzyżówkowych. Należy do tej grupy 11 tytułów: Labirynt Wyobraźni, Stawka Większa Niż Milion, Romans z Krzyżówką, Krzyżówkowy Zawrót Głowy, Ponad 600 Panoramicznych, Ponad 700 Panoramicznych, Ponad 800 Panoramicznych, Ponad 900 Panoramicznych, Ponad 1000 Panoramicznych, 1000 Krzyżówek z Uśmiechem, Krzyżówki z Koroną seria V. Dzięki wielu zadaniom krzyżówka gości w domu bardzo długi czas – nawet parę miesięcy. Dzięki temu czytelnik ma wielokrotny i długi kontakt z reklamą. Nakład czasopism jest wystarczający by zapewnić reklamie duże dotarcie. Podobnie jak w poprzednich pakietach reklamę można zamawiać także w części pakietu, a zlecając reklamę do całego pakietu otrzymasz atrakcyjny rabat.  • znane logo KORONA – przyciąga miliony krzyżówkowiczów
  • Krzyżówki dostępne w całej Polsce


Zalety reklamowe krzyżówek KORONA

  • kontakt z krzyżówką i tym samym z zamieszczoną w niej reklamą trwa od 7 do 30 dni w zależności od „grubości” zeszytu
  • reklama elastyczna w nakładzie od 5000 do 1 163 294 egz.
  • proponujemy reklamę na okładkach krzyżówek, tj. II, przedostatniej i ostatniej stronie.

Chcesz się u nas zareklamować?

Zapraszamy do kontaktu

Tomasz Górnicki
Dyrektor marketingu
Roman Mikicki
Menadżer marketingu
Agnieszka Niedziałek
Specjalista ds. marketingu
Monika Matuła
Specjalista ds. marketingu
Beata Długosz
Specjalista ds. marketingu
Aldona Nowak
Specjalista ds. marketingu
Małgorzata Mędrygał
Specjalista ds. marketingu
Anna Rega
Specjalista ds. marketingu