KRZYŻÓWKI KORONA

Charakter rozrywki

Największa seria krzyżówek w Polsce!

Skontaktuj się z nami. Zaproponujemy atrakcyjną cenę za reklamę dla Twojej Firmy.

1
Pakiet 1. miesięczniki, nakład 382 900 egz.

W skład Pakietu 1. wchodzi pięć znanych i popularnych krzyżówek panoramicznych o wysokich nakładach. Są to miesięczniki, a ich łączny nakład to 382 900 egz. Dobór krzyżówek w pakiecie gwarantuje dotarcie do szerokiego spektrum miłośników krzyżówek. Reklamę można zamawiać zarówno w całym pakiecie, jak i w poszczególnych tytułach. Zlecając reklamę do całego pakietu otrzymujesz dodatkowo rabat 20%.

2
Pakiet 2. sześciotygodniki, nakład 148 700 egz.

Pakiet 2. obejmuje serię wydawanych od 16 lat krzyżówek panoramicznych - czasopism o liczbie krzyżówek od 100 do 500. Są to sześciotygodniki, których łączny nakład wynosi 148 700 egz. Pakiet ten został stworzony, by umożliwić reklamę w tanim i atrakcyjnym wariancie, tj. w kwocie od 6 do 8 tys. zł za emisję. Także tu reklamę można zamawiać zarówno w całym pakiecie, jak i w poszczególnych tytułach. Zlecając reklamę do całego pakietu otrzymujesz dodatkowo rabat 20%.

3
Pakiet 3. dwumiesięczniki, nakład 715 300 egz.

Pakiet 3. To okazja do zmieszczenia reklamy w tak dużym nakładzie 715 300 egzemplarzy, jak i w części tego nakładu. Jest to pakiet o dużej elastyczności pozwalający dobrać nakład odpowiedni do celu promocji. W skład pełnego pakietu wchodzą 23 czasopisma o różnej popularności wśród czytelników. Zlecając reklamę do całego pakietu, otrzymujesz dodatkowo rabat 20%.

4
Pakiet 4. kwartalniki, nakład 255 350 egz.

Pakiet 4. zawiera krzyżówki o dużej liczbie diagramów krzyżówkowych. Dzięki wielu zadaniom krzyżówka gości w domu bardzo długi czas – nawet parę miesięcy. Dzięki temu czytelnik ma wielokrotny i długi kontakt z reklamą. Nakład czasopism jest wystarczający by zapewnić reklamie duże dotarcie. Podobnie jak w poprzednich pakietach reklamę można zamawiać także w części pakietu Zlecając reklamę do całego pakietu ,otrzymujesz dodatkowo rabat 20%.  • znane logo KORONA – przyciąga 5 mln krzyżówkowiczów
  • Krzyżówki dostępne w całej Polsce


Zalety reklamowe krzyżówek KORONA

  • kontakt z krzyżówką i reklamą trwa od 7 do 30 dni w zależności od „grubości” zeszytu
  • reklama elastyczna w nakładzie od 6 200 do 1 502 250 egz.

Chcesz się u nas zareklamować?

Zapraszamy do kontaktu

Tomasz Górnicki
Dyrektor marketingu
Roman Mikicki
Menadżer marketingu
Agnieszka Niedziałek
Specjalista ds. marketingu
Monika Matuła
Specjalista ds. marketingu
Helena Joniec
Specjalista ds. marketingu
Beata Długosz
Specjalista ds. marketingu
Aldona Nowak
Specjalista ds. marketingu
Małgorzata Mędrygał
Specjalista ds. marketingu
Anna Rega
Specjalista ds. marketingu